Vaida Põhikool

PRINT

Saavutused

Aprill

  • 14. aprill 2018 Paides
  • "Koolitants 2018" FINAAL
  • Meie tantsuring "Hoop-Side" endiselt särav ja edukas!
  • LAUREAAT tantsuga"Suveaeg"

    Katarina Mitt, Kris-Matthias Randoja, Johanna Pintman, Madleen Pähna, Elisabet Eha, Iti-Triin Matt, Iris Väinsaar, Aljona Koc, Agnes Rebane,Liisa Maria Heinsoo, Arabella Vassus, Adeelika Rahnel, Hanna Loore Piiriste, Alina Zahhartšuk, Maarja-Liisa Pintman, Kerly Väinsar , väljaspool meie kooli Lisette Malla

    NOMINENT tantsuga"Tänavalt staariks"(showtantsu kategooria 6.-9. kl)

    Katarina Mitt, Kris-Matthias Randoja, Johanna Pintman, Madleen Pähna, Elisabet Eha, Iris Väinsaar, Aljona Koch, Agnes Rebane, Iti-Triin Matt, Liisa Maria Heinsoo, Arabella Vassus, Adeelika Rahnel, Hanna Loore Piiriste, Alina Zahhartšuk, Maarja-Liisa Pintman, Kerly Väinsar

    Väljaspool meie kooli: Lisette Malla, Bretely Jäätma, Saskia Sõrmus, Angelina Odintsova

    SUUR TÄNU tantsijate juhendajale- DEISI VIIMNE


  • 12. aprill-  Harjumaa koolidevahelised 3x3 korvpalli võistlusel 

    I koht kuni 5.klassi vanuserühmas neiud: Fia Delisa Lehe, Johanna Pintman, Emma Raudkepp, Arina Ostaptšuk, Katarina Mitt ja Anette-Lily Juninen!

    II koht kuni 5.klassi vanuserühmas: Daniel Kala, Rasmus Sudi, Kevin Vorsmann, Marten Pähna, Oliver Koch , Trevon Lepp!

    II koht 6.-7.klassi vanuserühm: Elina Lapin, Madleen Pähna, Aljona Koch, Iti-Triin Matt, Tuuli Vesper!

    III koht 6.-7.klassi vanuserühm: Iris Väinsaar, Marta Väinsar, Anna Lorvi, Agnes Rebane, Liisa Maria Heinsoo!

    Suur tänu, Marje Möldre Vähi!


Märts

  • 9. märts 2018
  • Festival "Koolitants 2018" Harjumaa voor
    • Tantsutrupp "Hoop-Side" pääses  finaali 
    • Tänu tublidele tantsijatele: Johanna Pintman, Katarina Mitt, Kris-Matthias Randoja, Elisabet Eha, Iti-Triin Matt, Madleen Pähna, Iris Väinsaar, Agnes Rebane, Arabella Vassus, Liisa Maria Heinsoo, Adeelika Rahnel, Hanna-Loore Piiriste, Lisete Malla, Kerly Väinsar, Maarja-Liisa Pintman
    • Juhendaja Deisi Viimne

14. märts Kirjandusliku omaloomingukonkursi "VAIDA KRIHVEL" tulemused:

1. -3. klass VÕITJA Tristan Kolla , 3. klass

Eripreemiad: Marinel Sarik, 2. klass; Steven Matt, 2. klass

4. -6. klass VÕITJA Johanna Pintman, 4. klass

Eripreemiad: Martin Väinsar, 4. klass; Triine Maria Terve, 5. klass, Tuuli Vesper, 6. klass

7. -9. klass VÕITJA Hanna-Loore Piiriste

Eripreemia: Günter Suitso, 7. klass; Martin Raudkepp, 8. klass


19. märts 2018

Eesti noorte meistrivõistlused sisekergejõustikus 

6. klassi õpilane GERRIT LEHE on Eesti noortemeister kuulitõukes ning hõbemedali omanik kõrgushüppes. 

 Vaida Põhikool

Vana-Vaida tee 15 | 75302 Vaida alevik | Rae vald, Harjumaa

Kantselei: +372 603 5232 | Administraator ja treenerid: +372 603 5131 | Õpetajate tuba ja huvijuht: +372 603 4096

E-post: koolvaidakool.ee

MeEgo CMS v5.3 © by MTÜ Kollane Maasikas 2004-2016 in 0.005 sek