Uudised
Head teed teile, 9. klass!
10. juunil saadeti Vaida Põhikoolist teele järjekordne lend lõpetajaid.
Aktuse avas Rae vallavanema Gerli Lehe sõnavõtt. Kooli direktor Piret Hallik esitas oma kõne lõpuks üllatusena laulu, mille ta ise kunagi koolilõpetajana kirjutas. Õppealajuhataja Astrid Randoja luges lõputunnistuste ja tunnustuste kätteandmise ajal ette ka õpilaste sõprade kirja pandud humoorikad lühiiseloomustused lõpetajate kohta. Tänu ja toredaid soove kõlas nii 9. klassi klassijuhataja Pille Paidla, 9. klassi lapsevanemate esindaja Aljona Kallaste kui ka kunstiõpetaja Eve Lumi sõnavõttudest.
Lõpetajate nimel võtsid sõna Grete Kiara Dutt ja Marc Hüsson, seejärel tänasid õpilased õpetajaid ja koolitöötajaid lilledega. Klassijuhataja Ljudmila Zahhartšuk ütles oma head soovid lõpetajatele õnnitluste ja pildistamise järel toimunud banketil.
Tänu kõigile, kes päeva 9. klassi lõpetajate jaoks meeldejäävaks muutsid! Edu ja õnne noortele edaspidiseks!





