Uudised
Tänavuse Eesti Kunstikoolide Liidu õppeülesannete konkursi tulemused on selgunud ja heameel on tõdeda, et esile tõstetud tööde hulgas on ka Vaida Põhikooli õpetaja Eve Lumi töö.
Konkursile teemaga MAJA KAJA saatis 35 autorit kokku 42 tööd. Žürii, koosseisus Kadri Klementi, Karin Bachmann ja Arne Maasik tegi järgmise valiku:
KEIU KURESAAR (Kohila Mõisakool, Keiu kunstistuudio) - "Olendi arhitektuur: fantaasiaolendist elupaiga loomiseni"
MARGIT MALD (Haapsalu kunstikool) - "Ehitame onni!"
ANETE LOMP (Pelgulinna Gümnaasium) - "%-kunst"
ESILE TÕSTETUD (ei ole pingereas):
PIRET UIBOTALU (Peetri lasteaed Põhikool) - "Ootame rongi naudime elu"
KÜLLIKI TÕNISSON (Vanalinna Hariduskolleegium) - "Muusika ja arhitektuur"
EVE LUMI (Vaida Põhikool) - "Loss"
KEA PELAPSON () - "Vaimu ruum"
MARET KUURA (Tartu Tamme Gümnaasium) - "Tunne oma koolimaja!"
MERIT SÜVING (Parksepa Keskkool, Võru Gümnaasium) ja TIINA SUUMANN (Võru Kesklinna Kool, Võru Kunstikool) - "Biomimikri / biomorfism"
LIINA TAMME, AKO LAUGAMETS, ALEKSANDRA IVASK (magistriõpingud kunstide-ja tehnoloogia õpetaja eriala) - "Kortermaja kui ideoloogia, elukeskkonna ja inimese kogemuse väljendus."
ANNE-LY RAID, PEEP EENRAID - "Ajaloolised kihid Pärnu linnas"
KRISTA KÄSPER (Kose Huvikool) - "Õunaussi maja"
KEIU KURESAAR (Kohila Mõisakool, Keiu kunstistuudio) - "Vaikuse ruum: ikebanast zen-aiani"
Äramärgitud:
AVE HANSEN () - "Igale kilplasele oma aken!"
ÕNNITLEME VÕITJAID!





